درباره ما

خرسندیم که با سابقه ای بالغ بر ۲۰ سال کوشیده ایم که همواره عریرانی که مارا شایسته خدمت گزاریشان دانسته اند به فراز آرزوهایشان در عاشقانه ترین و رویایی ترین شب زندگیشان برسانیم وسال به سال کوشیدیم که با استاندارد های بین بین المللی هم گام گردیم تا جایی که ضمن دارا بودن شماره ثبت شرکت سهامی خاص و اساسنامه معتبر  تنها و اولین دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت iso 9001-2008 از ukas   انگلستان هستیم و امید واریم  که به پاس اعتماد شما عزیزان رویاهای کودکیتان را که برای عروسی خود آرزو داشتید به حقیقت برسانیم.

برای برگزاری یک مراسم خاطره انگیز و متفاوت همیشه نباید پول بیشتری هزینه کرد یک مشاور خوب با برنامه ریزی دقیق شما را به به فراز آرزوهایتان که برای شب عروسی خود در ذهن داشته اید می رساند.
وظیفه دیگر مشاور راهنمایی شما جهت برگزاری مراسمتان متناسب با بودجه شماست که بهترین گزینه را با کمترین هزینه به شما پیشنهاد میدهد که در شب عروسیتان بدون استرس مانند یک مهمان حضور داشته باشید.

مشاوره با تشریفات مجالس فارسی نه تنها باعث آسایش خیال عروس داماد های عزیز میگردد بلکه از میزان استرس های ناشی از تنها مراسم تکرار نشدنی عزیزان نیز به حد قابل توجهی میکاهد زیرا پیشنهادات ویژه و کاربردی موسسه تشریفات و خدمات مجالس فارسی در برگزاری تشریفات عروسی بابت معرفی بهترینهای صنوف خدمات مجالس از جمله باغ ها و ویلاهای رویایی در تهران و حومه با قیمتی مناسب و یا فیلمبرداری با همسو یی سلیقه شما عزیزان طبق متد جدید با بهره گیری از تجهیزات و دوربینهای فول اچ دی و کرین و استیدی کم و…. که مراسم عروسی شما را به بهترین نحو ممکن به تصویر میکشد و تنها یادگاری است که بعد از برگزاری عروسی بجا میماند و عروس های عزیز با دیدن آن لحظات شاذ شب عروسی خود را مرور میکنند و حلاوت بهترین شب زندگیشان کماکان با داشتن فیلمبرداری خوب فراموش نمیشود . تشریفات فارسی با عقد قرارداد با بهترین و بروز ترین و حرفه ای ترین گروههای موسیقی پیشنهاد های ویژه ای به مشتریان عزیز خود دارد و گزینه های متعددی را بنا به بودجه و سلیقه عزیزان در اختیارشان قرار میدهد تا عروس داماد های عزیز در شب عروسی خود از بهترین گروه موسیقی که در ذهن پرورانده اند بهرهمند گردند.

برای ارتباط با مشاورین و تعیین وقت مشاوره
موسسه خدمات مجالس عروسی و تشریفات مجالس فارسی
با شماره های زیر تماس حاصل نمائید

آقای مهندس منافی : ۰۹۱۲۱۴۶۰۷۹۸

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟